x

Biofrekans tedavisi bilgisayar yardımı ile frekans kontrolü yapan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Biofrekans tedavisine başlamadan önce kan tahlili, alerji testi, MR ve röntgen çektirmeniz gerekmektedir. Bu tahlilleriniz incelenerek, rahatsızlıklarınız tespit edilecek ve doktorunuz tarafından size özel hazırlanan beslenme listesi ve tedavi programı uygulanacaktır. Yetişkinlerin Biofrekans tedavileri boyunca günde en az 2 litre olmak şartıyla mineralli su tüketmeleri gerekmektedir. Biofrekans tedavisine başlamadan 6 Saat önce kahve ve alkol tüketilmemelidir.

Peki madde bağımlılığı biofrekans ile nasıl tedavi ediliyor? Biofrekans yöntemi sayesinde madde bağımlılığı tedavi edilebilmektedir. Madde bağımlılığı biofrekansı ile nasıl tedavi ediliyor? Sorusune et net cevap ise; Biofrekans ile madde bağımlılığı tedavisi kullanılan madde türü, yaptığı hasarlar ve kullanım zamanı gibi kişiye özel tespitler yapılarak, buna uygun bir program uygulanmaktadır. Madde bağımlılığı biofrekans ile seanslar yapıldıkça madde bağımlılığı olan kişi madde kullanımından uzaklaşmaktadır. Uyuşturucu madde kullanımı kontrol edilmediği takdirde kişide ölüm hasarlara yol açabilmektedir.

Biofrekans yöntemi, elektromanyetik frekanslar kullanılarak yapılmaktadır. Her organımızın kendine özgü bir frekans aralığı vardır, dışarıdan gelen yabancı maddeler, bu organların frekanslarını bozmaktadır. Biofrekans yöntemi sayesinde bozulan bu frekanslara karşı frekans gönderilerek, nötr olması da sağlanmaktadır. Böylece madde bağımlılığının, vücuduna verdiği hasar giderilerek, yasaklı maddeye karşı bir daha istek duymamanız sağlanmaktadır. Bu yöntem tüm dünyada kullanılan ve yaklaşık 450 hastalığa iyi geldiği bilinen bir tedavi şeklidir. Yöntemin kullanımı her yaş grubu için uygundur.

Madde bağımlılığı biofrekans ile kısa sürede tedavi edilmekte ve bir daha kullandığınız yasaklı maddeye ihtiyaç duymamaktasınız. Bu yöntemin, detoks etkili olması sayesinde madde kullanımına bağlı olarak vücudunuzda oluşan toksit maddelerden kurtulmuş olacaksınız.

Madde Bağımlılığı Biofrekans İle Tedavi Edilmesinin Yararları?

  • Uyuşturucu madde kullanımına kontrol edebildiğinizi görmek, özgüveninizin yerine gelmesini sağlayacak.
  • Uyuşturucu madde kullanımından artık keyif almamayacaksınız ve uyuşturucu madde kullanımı artık anlamsız gelmeye başlayacaktır,

Madde bağımlılığı biofrekans ile nasıl tedavi kimlere uygulanır?

  • Uzun süreli ve büyük miktarda kullanmış olan kişilere,
  • Madde kullanmayı bırakamayan veya kontrol altında tutamayan kişilere,
  • Maddeyi elde etme isteğinin önüne geçemeyen kişilere,
  • Tehlikeli olduğunu düşünmelerine rağmen, kullananlara,
  •  Maddeye, vücudu tarafından bir tölerans geliştirmiş olanlara uygulanmaktadır.