x

Uzmanlar tarafından sağlığa zarları anlatılmasına rağmen sigara kullanımı devam etmektedir. Bir bağımlı haline dönüşen sigara kullanan kişiler sigara bırakma yolunu aramaktadır. Sigara kullanımı sonuçlarının ölüm olmasına rağmen tüm dünyada yaygın sosyal bir hastalıktır. Sigaranın zararları her platformda çokça anlatılmaktadır. Sigaranın zararının anlatılmasından çok artık nasıl bırakılacağının çözümleri aranmaktadır. Son yıllarda artan sigara bırakma isteği nedeniyle yeni tedavi yöntemleri aranmaya başlandı. Biorezonans da bu yöntemlerden biri. Biorezonans yöntemi kuantum mekaniği ve bilgileriyle oluşturulmuş bir cihaz ile yapılmaktadır.

Sigara bırakma Biorezonans ile çok kolay

Biorezonans terapisi ile sigara bırakma mümkün. Bu terapide amaç sigarada bağımlılığa neden olan nikotin gibi maddelerin frekansını vücuttan silmektedir. Biorezonans terapisi ülkemizde 400’den fazla hastalığın da tedavisinde kullanılmaktadır. Biorezonans ile sigarayı bırakmanız oldukça kolaydır. Yapılan seans sonrasında vücudunuzda hızlı bir arınma başlayacak ve 2 günün sonunda hiç sigara içme isteğiniz kalmayacaktır. Artık vücudunuz sigarayı bir zehir olarak algılayacak ve sigaradan dumanından bile uzaklaşmak isteyeceksiniz.

Biorezonans terapisi, özel bir cihaz ile yapılmakta ve işlem sırasında ağrı ve acı hissetmezsiniz. Biozrezons’ın kısaca tanımı maddelerin vücuda yaydığı frekansların olumsuz etkilerinin silinmesi işlemidir. Nikotin de vücutta olmaması gereken madde olduğundan bu işlem sayesinde sigara bağımlığından kurtulmak mümkündür. Biorezonans yöntemi ile sigara nedeniyle oluşan dalga özellikleri ölçülerek tespit edilmektedir. Tespit edilen dalga özelliklerine zıt karşıt dalga gönderilerek nötr hale gelmesi sağlanır.

Biorezonans ile Sigara Bırakma Nasıl Sağlanır

Bu yöntem ile tek seansta sigara bağımlılığınızdan kurtulmanız mümkün. Seans sırasında baş ve ellere bağlanan elektrotlar ile sakin sessiz bir ortamda oturmanız sağlanır. Bu işlem sırasında etrafınızda titreşime neden olacak TV, radyo ve telefon gibi cihazlar olmaması önemlidir. Elektrotlar aracılığıyla verilen titreşimler çok düşüktür ve ağrı acı hissetmenize sebep olmaz. İşlem sonrasında 1 ay göbek bölgesinde taşınması gereken bir çip verilir. Yoksunluk hissedeceğiniz zamanlarda 3-5 damla içmeniz için karşıt dalga ışınımı yüklenmiş serum fizyolojik bir sıvı verilir. Bu sıvı Homeopatik bir tedavi olarak önerilmektedir. Sağlınıza herhangi bir zararı yoktur.