x

Biofrekans Trikombin Cihazı Nedir ?

Bu teknoloji Dünyada yaklaşık 40 yıldır kullanılan ancak Türkiye ye malesef geç gelen bir cihaz ve teknolojidir. Biorezonans Trikombin cihazı da bilinen en gelişmiş versiyonudur.

Biorezonans olarak yaygın bi şekilde  bilinir son zamanlarda  Biofrekans olarak da bilinmeye başlanmıştır. Trikombin cihazı hücrelerdeki çok küçük elektrik akımındaki alış verişlerdeki bozulan frekansları çok hassas olarak tespit eder ve yaydıkları bozuk hastalıklı frekansların yerine tam ters frekansı verdiğinde nötrleşme olur ve hücrede iyileşme anında başlar .

Biofrekans seanslarında Trikombin Cihazı bedenlerimizi hasta eden elektro manyetik maruziyetler, baz istasyonları, hormonlu gıdalar, ağır metaller, virüsler, bakteriler, parazitler, araçların egzoz gazları, ve en önemlilerinden alerjenlerden oluşan 6800 ün üzerinde maddeleri en hassas şekilde test eder ve hastalık yapan bu maddelerin vücuttan tamamen atılımını sağlar.

Biofrekans tedavilerinde herhangi bir zarar yantesir, ağrı hissedilmez, bu terapi kronik ve akut hastalıklarda başarı ile kullanılabilir.

Vücudumuzda hastalığa neden olanı temizlediğinden doğal ve kalıcı konforlu bir iyileşme sağlar .