x

Günümüzde gün geçtikçe popülerlik kazanan bir terim olmaya başlamıştır standart tıbba ek olarak üretilen tıp seçenekleri. Tam da bu noktada varlığını ve yaygınlığını ortaya koymaya başlamıştır biorezonans. Her geçen gün bu denli yaygınlaşmasına karşın pek çok kişi söz konusu tedavi yönteminin ne olduğunu bilmemekte ve sürekli olarak biorezonans nedir?, sorusu ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu nedenle de çeşitli nedenlerle biorezonans tedavisi almak isteyenler biorezonansın ne olduğu noktasında çok sayıda araştırma yapılmaktadır.

İki adet frekansın uyumlu hale getirilerek uygulanmasıdır. Diğer bir deyişle klasik tıbba alternatif olarak üretilen bir tür tedavi yöntemini ifade etmektedir. Enerji tıbbı olarak da isimlendirilebilecek olan alternatif bir yöntem olan biorezonans cihazdan yayılacak olan elektromanyetik  frekanslarla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan bir tedavi türüdür. Biorezonans tedavisi vücuttaki sağlıklı frekansların vücuda geri verilmesi ile bağışıklık sistemini iyileştiren ve kişilerin sağlıklı bir hal almasına yardımcı olmaktadır. Biorezonans tedavisi çok sayıda kişinin sağlığına kavuşmasına olanak verse de kalp pili olan hastalarda, organ nakli olan kişilerde ve hamilelerin  ilk üç ayında uygulanmaması gereken bir tedavi yöntemidir. Biorezonans tedavisi görmek isteyen kişiler genel itibari ile bu tedavi sürecini araştırmakta, kişilerin görüşleri ve deneyimlerini araştırmaktadır. Günümüzde bırakılmak istenilen alışkanlıklar ya da hastalıklardan kurtulmak için tercih edilen yollardan birisi olan biorezonans yaygınlaşan bir tedavi yöntemi olmaktadır. Bu tedavinin yaygınlaşması beraberinde biorezonans cihazlarının da büyük bir talep görmesine neden olmuştur.

biofrekans-sigara-birakma alerji tedavisi

Biorezonans İle Sigara Bırakma

Biorezonansın bu denli popüler ve yaygın olmasına aracılık eden tedavi yöntemlerinin başında yer almaktadır. Sigara bırakmak isteyen kişilerin biorezonans süreçleri vücudun nikotin ile tanışmış olma durumunu ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Tedavi sürecinde kişilerin sigaraya olan talepleri yavaş yavaş azalmaktadır. Tedavi uygulamalarının ardından vücudun nikotin ve nikotinin yaratmış olduğu etkilerim unutulması sağlanmaktadır. Böylelikle tedavi olan kişinin vücudunda görülen ve zamanla nikotine karşı geliştirilen tolerans durumu ortadan kaldırılmaktadır.

 Terapi sonrasında vücut nikotini ve yarattığı etkileri unutmuş olur.  Bu terapiler ile vücudun nikotine karşı yıllar içinde geliştirdiği tolerans hali ortadan kalkmakta, vücut sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır. Biorezonans sigara bırakma noktasında günümüzde en yaygın ve popüler olan seçeneklerden birisi halini almıştır. Biorezonans ile sigara bırakma terapileri genel olarak 3 seans olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Genel olarak ise ilk seans itibari ile etkiler görülmeye başlanmaktadır. Son seanslar ise destek seansı olarak anılmakta ve genellikle kişilerin sigara içmeye devam etmesi gibi durumlarda kullanılmaktadır. Biorezonans sigara bırakma tedavisini tercih etmek isteyen pek çok kişi genel itibariyle biorezonans sigara bırakma fiyatını araştırmakta ve bu doğrultuda tedavi almaktadır. Biorezonans sigara bırakma fiyatı genellikle kişilerin alacakları tedavi süreci ve firmalara göre değişkenlik göstermektedir.

Biorezonans İle Zayıflama

Biorezonans’ın yaygınlığını tetikleyen tedavi yöntemlerinin birisi olan yol ise biorezonans ile zayıflama da önemli olmaktadır. Söz konusu yöntem ile yapılan tedavi süreci gıdalarla ilgili olan bağımlılık üzerine yapılan terapi sürecini oluşturmaktadır. Biorezonans ile yapılan terapiler karbonhidrat grubu olan gıdalarla ilgili olarak yapıldığı takdirde kişilerin iştahları azalmakta böylelikle kolay bir şekilde doyum noktasına ulaşmaya başlamaktadır. Böylece de kişilerin yiyecekleri miktar azalmaktadır. Biorezonans ile zayıflama kişilerin iştahlarının azalması ile ilerleyen bir tedavi sürecidir. Biorezonans zayıflama yöntemleri bu konuda destek almak isteyen kişilere hizmet veren bir yöntem olarak kendisini göstermektedir.

Biorezonans İle Zayıflama

Biorezonans terapilerinin ardından iştahın ve yeme ihtiyacının belirgin olarak azaldığı görülmektedir. Asıl tedavi etkinliği ise ikinci seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkmaktadır. Terapiler sonrasında; ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları aramadığınızı fark edeceksiniz. Bu gıdaları yediğinizde de az miktarının yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlamadan durdurabildiğinizi göreceksiniz. Biorezonans ile zayıflama yorumları kişilerden kişilere göre değişen ve kişilere göre kişilerin verdikleri emek doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Alerjisi olan pek çok kişinin hayalini kurduğu noktalardır doğal ve kimyasal olmayan yollarla alerji tedavisi olmak. Kişilerin alerjilerini tedavi etmesi için de için kişilerin alerjinin nedenini tespit etmesi ve bunu ortadan kaldırması gerekmektedir. Biorezonans Alerji tedavisi kişilerin alerjiye neden olan kaynakları çözmesine ve bunların ortadan kalkmasına aracılık eden bir tedavi yöntemi olmaktadır.