x

Günümüzde klasik olarak tıbba ek alternatif bir tıp seçeneği olarak karşı karşıya kalınmaktadır biorezonans ile. Biorezonans iki tane frekansın uyumlu bir halde uygulanmasını ifade etmektedir. Biorezonans bir tür klasik tıp seçeneklerine alternatif olan tıp seçeneği olarak da gösterilebilmektedir. Her geçen gün popülerliğini artıran bir tedavi olan biorezonans enerji tıbbı olarak da isimlendirilebilmektedir. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan bir tedavi yöntemi olarak insanların sağlığa kavuşmaları için de kullanılırken insanların zararlı alışkanlıklardan kurtulması için de kullanılmaktadır.

Çok çeşitli alanlarda kullanılsalar da kalp pili kullanan kişiler, organ nakli olan kişiler ve hamilelerde ilk üç ayında söz konusu tedavi kullanılamamaktadır. Biorezonans tedavi sürecinde kimyasal ilaç kullanılmaması insanların bu alana yönelmesine neden olmaktadır. Biorezonans tedavisi çeşitli hastalıklar başta olmak üzere, zayıflamak için, sigara bırakmak için ya da alerjik durumların tedavisi için kullanılmaktadır. Bu denli geniş bir tedavi alanına sahip olsa da çok sayıda sigara bağımlısının bulunduğu günümüzde popülerliğini bu alanda kazanmıştır. Her geçen gün sigara bırakmak isteyen kişilerin sayısının artması ve kimyasal içerikli tedavi yöntemlerini kullanmak istemeyen kişilerin başvurduğu bir yol olması nedeniyle yaygınlaşmaya da başlamıştır.

Biorezonans İle Sigara Bırakma

Biorezonans tedavilerinin günümüzdeki popülerliğini kazanmasına neden olan tedavi seçeneklerinin başında sigara bırakma tedavisi yer almaktadır. Biorezonans yöntemi sigarayı bırakmak ve daha sonrasında sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin başvurduğu bir yol olmaktadır. Biorezonans tedavisi hiçbir ağrının olmadığı nikotin bağımlılığı tedavisidir. Tedavi süreci merkezi sinir sistemi üzerindeki nikotin bağımlılığına neden olan noktaların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.

Biorezonans tedavisine başvuran pek çok kişi genel olarak bir seans sonrasında sigarayı bırakabilse de kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir. Biorezonans tedavisi sonrasında kişilerin vücudunda birikmiş olan katran ve karbon monoksit miktarlarının tüm vücuttan temizlenmesini sağlamaktadır. Biorezonans tedavisi sonrasında tedaviyi alan kişilerin beynindeki nikotine olan ihtiyaca yönelik olan beklentiler sonra ermiş olur. Biorezonans tedavisi ile sigarayı bırakmak isteyen kişilerin tedavinin profesyonelliği ile akıllarında çeşitli sorular olsa da bu tedaviyi almak isteyenlerin unutmaması gereken noktaların başında biorezonans tedavisinin bilimsel bir tedavi olduğudur.

Biorezonans tedavisi sigara bırakma

Biorezonans İle Sigara Bırakma Nasıl Olmaktadır?

Biorezonans tedavisi temelde tedaviyi alan kişilerin bedenlerinde bağışıklık sisteminin yanı sıra kişilerin düzenleyici sistemlerine yardımcı olmayı hedefleyen bir tedavidir. Tedavi kişinin vücut enerjisini düzenlemeyi hedef almaktadır. Sigara bırakmaya yönelik olan bağışık sistemi ve hücreler arası iyileşmeye yönelik sinyallerle kullanılmaktadır. Böylelikle kişinin vücudunda oluşan alerjen, bağımlılık ya da stres kaynaklı faktörlerin ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Biorezonans İle Sigara Bırakma Tedavisi Kaç Seans Olmaktadır?

Sigara bırakmayı hedefleyen ve kimyasallardan kaçınmak isteyenlerin başvurduğu bir seçenek olmaktadır biorezonans. Uygulanacak olan seans sayısı ise genellikle tek seans olmaktadır. Ve çoğu zaman bir seans yeterli olsa da kimi zaman daha fazla seansa da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada uygulanacak olan seans sayısı kişilerin durumu başta olmak üzere tedavi süreci kişisel faktörlere göre belirlenmektedir.

Biorezonans İle Sigara Bırakma Fiyatları

Günümüzün en zararlı alışkanlıkları arasında yer alan bağımlılıklarındandır sigara. Kullanan kişilerin sağlığı başta olmak üzere çok çeşitli olumsuz sonucu da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle de artık insanlar bu alışkanlıklarından kurtulma gereksinimi duysa da bu durumun kimyasal ürünlerden uzak bir alternatif  yollarına başvurmaya başlamıştır. Bu yolların başında ise biorezonans yer alsa da kişiler bu tedaviye başlamadan önce tedavi sürecini karşılayıp karşılayamayacağını düşünmektedir. Biorezonans ile sigara bırakma sürecinde fiyatlar çok yüksek fiyatlar olmamakla birlikte tedavinin alınacağı merkez ve kaç seans alınacağına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Biorezonans ile sigara bırakma tedavisi almak isteyenlerin ödeyeceği fiyat tedaviyi alacakları il ve benzeri alanlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Biorezonans İle Sigara Bırakmak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Biorezonans tedavisi bir tür tedavi yöntemi olarak kendisini gösterse de bu tedaviyi almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken nokta bulunmaktadır. Söz konusu noktaların başında tedavi alınacak merkezin ciddi bir sağlık kuruluşu olması gerektiği ve kuruluş olarak gerekli olan belge ve ekipmanı sağlayabiliyor olması gerekmektedir. Aynı zamanda biorezonans tedavi işlemini gerçekleştirecek olan kişilerin profesyonel olması gerekmektedir.

Etiketler