x

Sigara, alkol veya uyuşturucu maddelere olan bağımlılık kişinin kendi bünyesine ve iradesine bağlı bir durumdur. Kişinin keyif verici ve bağımlılık yapan maddeleri bırakabilmesi için iradesini kullanması veya tıbbi destek alması gerekebilir. Bu problemi destek ile aşabilmek açısından çok önemli bir fayda sağlayacak şekilde biorezonans ile bağımlılık tedavisi uygulanabilir.

Biorezonans ile bağımlılık tedavisi tek bir bağımlılık yapan madde değil birçok bağımlılık gerçekleştiren madde üzerinde etkili bir yöntemdir. Yani alkol, uyuşturucu ve sigara gibi bağımlılık oluşturan maddelerin bırakılması tedavisinde güçlü ve donanımlı bir tercih sağlar. Tedavi yöntemi bilgisayar yardımıyla gerçekleştirilirken, frekans kontrolü sağlamak amacıyla yapılır.

Biorezonans madde bağımlılığı tedavisi için öncelikle kullanılan maddenin türü ve vücutta oluşturduğu hasar ile kişinin kullanma zamanı gibi belirlemeler testler vasıtasıyla elde edilir. Bu testler ile bağımlılık duyulan maddeye karşı oluşturulan frekanslar vücudun bu maddeyi isteme frekansını ters yönüne çevirir. Uyuşturucu ve bağımlılık oluşturan maddelerin kullanımı bu şekilde vücutta istenmeyen bir hale gelir.

Biorezonans Tehlikeli Mi?

Biorezonans çok uzun yıllardır dünyada ve önemli bir süredir de Türkiye’de uygulanan tedavi yöntemleri arasına girmeyi başarmıştır. Temel artısı herhangi bir ilaç ya da malzeme kullanılmadan bilgisayar frekansları ile uygulandığı için bir yan etki bırakmamasıdır. Kahramanmaraş Biorezonans İle Bağımlılık Tedavi Merkezi bünyesinde Dr. Cuma SABUN Muayenehanesi sayesinde de bu tedaviyi hiçbir risk olmadan almanız mümkündür.

Madde Bağımlılığı Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Biofrekans yöntemi ile madde bağımlılığı tedavisi gerçekleştirilirken, tedavi etkinliğinin net bir şekilde görülebilmesi için yapılan testler sonrası tedavi süresi belirlenir. Genellikle tedavi kısa bir süre almak ile birlikte ilk terapi sayesinde hızlı bir süreç başlatılır. Kişinin bağımlılık düzeyine ve bağımlı olduğu maddeye bağlı olarak terapi süreci ve seans sayıları belirlenmiş olacaktır.

Terapi süreci devam ederken kişinin doktor tarafından belirlenen her noktaya dikkat etmesi ile birlikte günlük hayatını da sürülmesi mümkündür. Tedavi başarılı şekilde tamamlandığında da vücut tedavinin detoks etkisi ile birlikte birikmiş toksik maddeleri atar ve artık bu yasaklı maddeye ihtiyaç duymamaya başlar.

Biorezonans Kimlere Yapılmaz?

Biorezonans madde bağımlılığı tedavisi yan etkisi bulunmayan güvenilir bir yöntem olarak her bağımlılık sorunu yaşayan kişiye uygulanabilir. Bilinen kapsamda ve uygulamada Kahramanmaraş Biorezonans İle Bağımlılık Tedavi Merkezi tarafından da kabul edildiği şekilde kalp pili bulunan kişiler ve gebeliğin ilk altı ayında olan anne adayları için bu tedavinin uygulanması tercih edilmemektedir.

Konu hakkında uzman görüşü almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.