google3e883183c9053152.html Bağımlılıklar - Kahramanmaraş Biofrekans

Category Archives: Bağımlılıklar

En Kolay Sigara Bırakma Yönetmi

Uzmanlar tarafından sağlığa zarları anlatılmasına rağmen sigara kullanımı devam etmektedir. Bir bağımlı haline dönüşen sigara kullanan kişiler sigara bırakma yolunu aramaktadır. Sigara kullanımı sonuçlarının ölüm olmasına rağmen tüm dünyada yaygın sosyal bir hastalıktır. Sigaranın zararları her platformda çokça anlatılmaktadır. Sigaranın zararının anlatılmasından çok artık nasıl bırakılacağının çözümleri aranmaktadır. Son yıllarda artan sigara bırakma isteği nedeniyle yeni tedavi yöntemleri aranmaya başlandı. Biorezonans da bu yöntemlerden biri. Biorezonans yöntemi kuantum mekaniği ve bilgileriyle oluşturulmuş bir cihaz ile yapılmaktadır.

Sigara bırakma Biorezonans ile çok kolay

Biorezonans terapisi ile sigara bırakma mümkün. Bu terapide amaç sigarada bağımlılığa neden olan nikotin gibi maddelerin frekansını vücuttan silmektedir. Biorezonans terapisi ülkemizde 400’den fazla hastalığın da tedavisinde kullanılmaktadır. Biorezonans ile sigarayı bırakmanız oldukça kolaydır. Yapılan seans sonrasında vücudunuzda hızlı bir arınma başlayacak ve 2 günün sonunda hiç sigara içme isteğiniz kalmayacaktır. Artık vücudunuz sigarayı bir zehir olarak algılayacak ve sigaradan dumanından bile uzaklaşmak isteyeceksiniz.

Biorezonans terapisi, özel bir cihaz ile yapılmakta ve işlem sırasında ağrı ve acı hissetmezsiniz. Biozrezons’ın kısaca tanımı maddelerin vücuda yaydığı frekansların olumsuz etkilerinin silinmesi işlemidir. Nikotin de vücutta olmaması gereken madde olduğundan bu işlem sayesinde sigara bağımlığından kurtulmak mümkündür. Biorezonans yöntemi ile sigara nedeniyle oluşan dalga özellikleri ölçülerek tespit edilmektedir. Tespit edilen dalga özelliklerine zıt karşıt dalga gönderilerek nötr hale gelmesi sağlanır.

Biorezonans ile Sigara Bırakma Nasıl Sağlanır

Bu yöntem ile tek seansta sigara bağımlılığınızdan kurtulmanız mümkün. Seans sırasında baş ve ellere bağlanan elektrotlar ile sakin sessiz bir ortamda oturmanız sağlanır. Bu işlem sırasında etrafınızda titreşime neden olacak TV, radyo ve telefon gibi cihazlar olmaması önemlidir. Elektrotlar aracılığıyla verilen titreşimler çok düşüktür ve ağrı acı hissetmenize sebep olmaz. İşlem sonrasında 1 ay göbek bölgesinde taşınması gereken bir çip verilir. Yoksunluk hissedeceğiniz zamanlarda 3-5 damla içmeniz için karşıt dalga ışınımı yüklenmiş serum fizyolojik bir sıvı verilir. Bu sıvı Homeopatik bir tedavi olarak önerilmektedir. Sağlınıza herhangi bir zararı yoktur.

Kategori : Bağımlılıklar


Madde Bağımlılığı Biofrekans İle Nasıl Tedavi Ediliyor?

Biofrekans tedavisi bilgisayar yardımı ile frekans kontrolü yapan ve hiçbir yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Biofrekans tedavisine başlamadan önce kan tahlili, alerji testi, MR ve röntgen çektirmeniz gerekmektedir. Bu tahlilleriniz incelenerek, rahatsızlıklarınız tespit edilecek ve doktorunuz tarafından size özel hazırlanan beslenme listesi ve tedavi programı uygulanacaktır. Yetişkinlerin Biofrekans tedavileri boyunca günde en az 2 litre olmak şartıyla mineralli su tüketmeleri gerekmektedir. Biofrekans tedavisine başlamadan 6 Saat önce kahve ve alkol tüketilmemelidir.

Peki madde bağımlılığı biofrekans ile nasıl tedavi ediliyor? Biofrekans yöntemi sayesinde madde bağımlılığı tedavi edilebilmektedir. Madde bağımlılığı biofrekansı ile nasıl tedavi ediliyor? Sorusune et net cevap ise; Biofrekans ile madde bağımlılığı tedavisi kullanılan madde türü, yaptığı hasarlar ve kullanım zamanı gibi kişiye özel tespitler yapılarak, buna uygun bir program uygulanmaktadır. Madde bağımlılığı biofrekans ile seanslar yapıldıkça madde bağımlılığı olan kişi madde kullanımından uzaklaşmaktadır. Uyuşturucu madde kullanımı kontrol edilmediği takdirde kişide ölüm hasarlara yol açabilmektedir.

Biofrekans yöntemi, elektromanyetik frekanslar kullanılarak yapılmaktadır. Her organımızın kendine özgü bir frekans aralığı vardır, dışarıdan gelen yabancı maddeler, bu organların frekanslarını bozmaktadır. Biofrekans yöntemi sayesinde bozulan bu frekanslara karşı frekans gönderilerek, nötr olması da sağlanmaktadır. Böylece madde bağımlılığının, vücuduna verdiği hasar giderilerek, yasaklı maddeye karşı bir daha istek duymamanız sağlanmaktadır. Bu yöntem tüm dünyada kullanılan ve yaklaşık 450 hastalığa iyi geldiği bilinen bir tedavi şeklidir. Yöntemin kullanımı her yaş grubu için uygundur.

Madde bağımlılığı biofrekans ile kısa sürede tedavi edilmekte ve bir daha kullandığınız yasaklı maddeye ihtiyaç duymamaktasınız. Bu yöntemin, detoks etkili olması sayesinde madde kullanımına bağlı olarak vücudunuzda oluşan toksit maddelerden kurtulmuş olacaksınız.

Madde Bağımlılığı Biofrekans İle Tedavi Edilmesinin Yararları?

  • Uyuşturucu madde kullanımına kontrol edebildiğinizi görmek, özgüveninizin yerine gelmesini sağlayacak.
  • Uyuşturucu madde kullanımından artık keyif almamayacaksınız ve uyuşturucu madde kullanımı artık anlamsız gelmeye başlayacaktır,

Madde bağımlılığı biofrekans ile nasıl tedavi kimlere uygulanır?

  • Uzun süreli ve büyük miktarda kullanmış olan kişilere,
  • Madde kullanmayı bırakamayan veya kontrol altında tutamayan kişilere,
  • Maddeyi elde etme isteğinin önüne geçemeyen kişilere,
  • Tehlikeli olduğunu düşünmelerine rağmen, kullananlara,
  •  Maddeye, vücudu tarafından bir tölerans geliştirmiş olanlara uygulanmaktadır.

Kategori : Bağımlılıklar


Biorezonans İle Alerji Tedavisi Nasıl Olur?

Biorezonans ile Alerji Tedavisi

Günümüz şartlarında yaygınlığını artıran bir tür olarak kendini göstermektedir biorezonans.  Genel olarak bilinen tıp tercihlerine ek olarak ortaya çıkan alternatif tıp seçeneğini oluşturmaktadır. Farklı frekans seviyelerinin birbiri ile bir ahenk sağlaması oluşturularak uygulanan bir tür tedavidir. Enerji tıbbı ifadesi ile anılan biorezonans tedavileri çok farklı alanlarda tedavi amacıyla kullanılmaktadır. Tedavinin uygulandığı kişiler üzerinde herhangi bir yan etkisi bulunmayan bir tedavi olmasının yanında hiçbir kimyasal içerikli ürün kullanılmamaktadır. Biorezonans tedavisi hemen hemen herkese uygulanan bir tedavi olmasının yanında istisnai durumlarda bazı kişilere uygulanamamaktadır. Biorezonans tedavisinin tercih edilmesi başta kişilerin bırakmak istediği alışkanlık veya bağımlılıkları nedeni ile, alerji ve benzeri durumlar ya da çeşitli hastalıklar nedeni ile olmaktadır.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Nasıl Olur?

Biorezonans tedavileri kanser tedavileri başta olmak üzere pek çok hastalığın tedavisinde kullanılmasının yanı sıra sigara tüketen kişilerin sigara bağımlılıklarından kurtulması için ve insanların günlük yaşamlarını çok sayıda alanda etkileyen alerjilerin tedavisinde de kullanılmaktadır. İnsanların hayatlarında yemiş oldukları gıdalardan, günlük yaşamlarına varana dek insanları etkileyen ve çeşitli engeller oluşturan bir durumdur alerjiler. Bu nedenle de insanlar genellikle hem bu alerjilerinden kurtulmak isterken hem de kimyasal ürünlerden uzak durarak bunu sağlamak istemektedirler. Biorezonans alerji tedavileri kişiler üzerinde herhangi bir yan etkisi bulunmayan bir tedavi sürecidir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Nasıl Olur?

Biorezonans ile alerji tedavisi uygulanacağı zaman öncelikli olarak kişilerin bir damla kanı üzerinden alerji testleri yapılmakta ve kişilerin kaç madde üzerinde alerjisinin tespiti yapılmaktadır. Yapılan tespitler doğrultusunda kişilere uygun olarak tedavi belirlenmektedir. Biorezonans tedavisi temel olarak kişilerin vücudundaki patolojik frekanslar aracılığı ile alerjenleri ortadan kaldırmayı hedefleyen bir tedavi yöntemi olarak kendisini göstermektedir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Nasıl Olmaktadır?

Biorezonans bir tür alternatif tıp türü olarak kendisini gösteren bir seçenektir. 1970’li yıllardan itibaren kullanılan ve belirli noktalara sinyallerin gönderilmesini ifade etmektedir. Bu işlem  belirli aralıklarla devam etmektedir. Bu tedaviye başvuran kişilerin tedavisinde de bu işlem uygulanmaktadır. Biorezonans tedavisine alerji tedavisi amacı ile başvuracak olan kişilerin dikkat etmesi gereken noktaların başında alerjilerin psikolojik kaynaklı birer hastalık olmamasından kaynaklanmaktadır. Söz konusu neden ise tedavi sürecinin bu sürece faydalı olup olamayacağının bilimsel olarak kanıtlanamamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle de biorezonans tedavisinin her alerji tedavisinde tam anlamıyla ve kesin olarak temellendirilememesinden kaynaklanmaktadır. Ancak yine de biorezonans tedavileri genellikle ilaç kullanılmayan ve yüksek oranda etki gösteren bir tedavi yöntemi olmaktadır. kişilere uygulanacak olan tedaviler neticesinde ya alerjiler tamamen ortadan kalkmakta ya da ciddi oranda ortadan kalkmaktadır.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Kaç Seans Olmaktadır?

Alerji tedavisinde biorezonans uygulanacağı zaman tek seans yeterli olmamaktadır. Genel itibariyle 3 aylık bir süreci kapsayan ve farklı miktarlardaki seans sayısını içermektedir. Tedavide seans sayısını belirleyen uygulanacak alerji tedavisine ve kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Kişiler üzerinde yapılan alerji testleri sonrasında kaç madde üzerinde alerjisinin bulunduğunun tespiti yapılmasının ardından kişiye özel olarak belirlenen tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Tedavi süreçleri ortalama olarak bir saatlik seanslar üzerinden haftalık olarak uygulanmaktadır. Ancak tedavi sürecinin ne kadar süreceği kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Fiyatları

İnsanlar sağlıklı ve rahat bir yaşam sürebilmek için alerjilerinden kurtulmak istemekte ve tedavi görmektedirler. Günümüzde kimyasal içerikli ya da kimyasal destekli tedavilerden kaçınması nedeni ile alternatif tedavilere yönelmektedir. Ancak kişiler bu tedavilere yönelmek isteyen kişilerin en çok araştırdığı konuların başında biorezonans ile alerji tedavisi fiyatları yer almaktadır. Biorezonans ile alerji tedavisi fiyatları tedavinin alınacağı merkez ve kişinin kaç seans tedavi alacağı gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Almak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Biorezonans tedavisi her geçen gün yaygın bir şekilde görülmeye başlanması nedeni ile biorezonans tedavisi almak isteyen kişiler bu alana yönelmiştir. Bu denli yaygın bir hal alması biorezonans tedavisi yapan merkezlerde ciddi oranda artış görülmüştür. Söz konusu artış nedeni ile de tedavi olmak isteyen kişiler tedavi olacakları biorezonans merkezlerinin alanında uzman ve başarılı birer merkez olduğundan emin olmalıdır. İşletme olarak gerekli belgelerinin bulunmasının yanında tedavileri gerçekleştirecek olan uzmanlarında alanında uzman doktorlar olması gerekmektedir.

Kategori : Alerji , Bağımlılıklar


Biorezonans tedavisi sigara bırakma

Biorezonans ile sigara nasıl bırakılır?

Günümüzde klasik olarak tıbba ek alternatif bir tıp seçeneği olarak karşı karşıya kalınmaktadır biorezonans ile. Biorezonans iki tane frekansın uyumlu bir halde uygulanmasını ifade etmektedir. Biorezonans bir tür klasik tıp seçeneklerine alternatif olan tıp seçeneği olarak da gösterilebilmektedir. Her geçen gün popülerliğini artıran bir tedavi olan biorezonans enerji tıbbı olarak da isimlendirilebilmektedir. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan bir tedavi yöntemi olarak insanların sağlığa kavuşmaları için de kullanılırken insanların zararlı alışkanlıklardan kurtulması için de kullanılmaktadır.

Çok çeşitli alanlarda kullanılsalar da kalp pili kullanan kişiler, organ nakli olan kişiler ve hamilelerde ilk üç ayında söz konusu tedavi kullanılamamaktadır. Biorezonans tedavi sürecinde kimyasal ilaç kullanılmaması insanların bu alana yönelmesine neden olmaktadır. Biorezonans tedavisi çeşitli hastalıklar başta olmak üzere, zayıflamak için, sigara bırakmak için ya da alerjik durumların tedavisi için kullanılmaktadır. Bu denli geniş bir tedavi alanına sahip olsa da çok sayıda sigara bağımlısının bulunduğu günümüzde popülerliğini bu alanda kazanmıştır. Her geçen gün sigara bırakmak isteyen kişilerin sayısının artması ve kimyasal içerikli tedavi yöntemlerini kullanmak istemeyen kişilerin başvurduğu bir yol olması nedeniyle yaygınlaşmaya da başlamıştır.

Biorezonans İle Sigara Bırakma

Biorezonans tedavilerinin günümüzdeki popülerliğini kazanmasına neden olan tedavi seçeneklerinin başında sigara bırakma tedavisi yer almaktadır. Biorezonans yöntemi sigarayı bırakmak ve daha sonrasında sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin başvurduğu bir yol olmaktadır. Biorezonans tedavisi hiçbir ağrının olmadığı nikotin bağımlılığı tedavisidir. Tedavi süreci merkezi sinir sistemi üzerindeki nikotin bağımlılığına neden olan noktaların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.

Biorezonans tedavisine başvuran pek çok kişi genel olarak bir seans sonrasında sigarayı bırakabilse de kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir. Biorezonans tedavisi sonrasında kişilerin vücudunda birikmiş olan katran ve karbon monoksit miktarlarının tüm vücuttan temizlenmesini sağlamaktadır. Biorezonans tedavisi sonrasında tedaviyi alan kişilerin beynindeki nikotine olan ihtiyaca yönelik olan beklentiler sonra ermiş olur. Biorezonans tedavisi ile sigarayı bırakmak isteyen kişilerin tedavinin profesyonelliği ile akıllarında çeşitli sorular olsa da bu tedaviyi almak isteyenlerin unutmaması gereken noktaların başında biorezonans tedavisinin bilimsel bir tedavi olduğudur.

Biorezonans tedavisi sigara bırakma

Biorezonans İle Sigara Bırakma Nasıl Olmaktadır?

Biorezonans tedavisi temelde tedaviyi alan kişilerin bedenlerinde bağışıklık sisteminin yanı sıra kişilerin düzenleyici sistemlerine yardımcı olmayı hedefleyen bir tedavidir. Tedavi kişinin vücut enerjisini düzenlemeyi hedef almaktadır. Sigara bırakmaya yönelik olan bağışık sistemi ve hücreler arası iyileşmeye yönelik sinyallerle kullanılmaktadır. Böylelikle kişinin vücudunda oluşan alerjen, bağımlılık ya da stres kaynaklı faktörlerin ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Biorezonans İle Sigara Bırakma Tedavisi Kaç Seans Olmaktadır?

Sigara bırakmayı hedefleyen ve kimyasallardan kaçınmak isteyenlerin başvurduğu bir seçenek olmaktadır biorezonans. Uygulanacak olan seans sayısı ise genellikle tek seans olmaktadır. Ve çoğu zaman bir seans yeterli olsa da kimi zaman daha fazla seansa da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada uygulanacak olan seans sayısı kişilerin durumu başta olmak üzere tedavi süreci kişisel faktörlere göre belirlenmektedir.

Biorezonans İle Sigara Bırakma Fiyatları

Günümüzün en zararlı alışkanlıkları arasında yer alan bağımlılıklarındandır sigara. Kullanan kişilerin sağlığı başta olmak üzere çok çeşitli olumsuz sonucu da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle de artık insanlar bu alışkanlıklarından kurtulma gereksinimi duysa da bu durumun kimyasal ürünlerden uzak bir alternatif  yollarına başvurmaya başlamıştır. Bu yolların başında ise biorezonans yer alsa da kişiler bu tedaviye başlamadan önce tedavi sürecini karşılayıp karşılayamayacağını düşünmektedir. Biorezonans ile sigara bırakma sürecinde fiyatlar çok yüksek fiyatlar olmamakla birlikte tedavinin alınacağı merkez ve kaç seans alınacağına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Biorezonans ile sigara bırakma tedavisi almak isteyenlerin ödeyeceği fiyat tedaviyi alacakları il ve benzeri alanlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Biorezonans İle Sigara Bırakmak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Biorezonans tedavisi bir tür tedavi yöntemi olarak kendisini gösterse de bu tedaviyi almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken nokta bulunmaktadır. Söz konusu noktaların başında tedavi alınacak merkezin ciddi bir sağlık kuruluşu olması gerektiği ve kuruluş olarak gerekli olan belge ve ekipmanı sağlayabiliyor olması gerekmektedir. Aynı zamanda biorezonans tedavi işlemini gerçekleştirecek olan kişilerin profesyonel olması gerekmektedir.

Etiketler :

Kategori : Bağımlılıklar


trikombin-biorezonans-tedavi

Biorezonans Nedir?

Günümüzde gün geçtikçe popülerlik kazanan bir terim olmaya başlamıştır standart tıbba ek olarak üretilen tıp seçenekleri. Tam da bu noktada varlığını ve yaygınlığını ortaya koymaya başlamıştır biorezonans. Her geçen gün bu denli yaygınlaşmasına karşın pek çok kişi söz konusu tedavi yönteminin ne olduğunu bilmemekte ve sürekli olarak biorezonans nedir?, sorusu ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu nedenle de çeşitli nedenlerle biorezonans tedavisi almak isteyenler biorezonansın ne olduğu noktasında çok sayıda araştırma yapılmaktadır.

İki adet frekansın uyumlu hale getirilerek uygulanmasıdır. Diğer bir deyişle klasik tıbba alternatif olarak üretilen bir tür tedavi yöntemini ifade etmektedir. Enerji tıbbı olarak da isimlendirilebilecek olan alternatif bir yöntem olan biorezonans cihazdan yayılacak olan elektromanyetik  frekanslarla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan bir tedavi türüdür. Biorezonans tedavisi vücuttaki sağlıklı frekansların vücuda geri verilmesi ile bağışıklık sistemini iyileştiren ve kişilerin sağlıklı bir hal almasına yardımcı olmaktadır. Biorezonans tedavisi çok sayıda kişinin sağlığına kavuşmasına olanak verse de kalp pili olan hastalarda, organ nakli olan kişilerde ve hamilelerin  ilk üç ayında uygulanmaması gereken bir tedavi yöntemidir. Biorezonans tedavisi görmek isteyen kişiler genel itibari ile bu tedavi sürecini araştırmakta, kişilerin görüşleri ve deneyimlerini araştırmaktadır. Günümüzde bırakılmak istenilen alışkanlıklar ya da hastalıklardan kurtulmak için tercih edilen yollardan birisi olan biorezonans yaygınlaşan bir tedavi yöntemi olmaktadır. Bu tedavinin yaygınlaşması beraberinde biorezonans cihazlarının da büyük bir talep görmesine neden olmuştur.

biofrekans-sigara-birakma alerji tedavisi

Biorezonans İle Sigara Bırakma

Biorezonansın bu denli popüler ve yaygın olmasına aracılık eden tedavi yöntemlerinin başında yer almaktadır. Sigara bırakmak isteyen kişilerin biorezonans süreçleri vücudun nikotin ile tanışmış olma durumunu ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Tedavi sürecinde kişilerin sigaraya olan talepleri yavaş yavaş azalmaktadır. Tedavi uygulamalarının ardından vücudun nikotin ve nikotinin yaratmış olduğu etkilerim unutulması sağlanmaktadır. Böylelikle tedavi olan kişinin vücudunda görülen ve zamanla nikotine karşı geliştirilen tolerans durumu ortadan kaldırılmaktadır.

 Terapi sonrasında vücut nikotini ve yarattığı etkileri unutmuş olur.  Bu terapiler ile vücudun nikotine karşı yıllar içinde geliştirdiği tolerans hali ortadan kalkmakta, vücut sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır. Biorezonans sigara bırakma noktasında günümüzde en yaygın ve popüler olan seçeneklerden birisi halini almıştır. Biorezonans ile sigara bırakma terapileri genel olarak 3 seans olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Genel olarak ise ilk seans itibari ile etkiler görülmeye başlanmaktadır. Son seanslar ise destek seansı olarak anılmakta ve genellikle kişilerin sigara içmeye devam etmesi gibi durumlarda kullanılmaktadır. Biorezonans sigara bırakma tedavisini tercih etmek isteyen pek çok kişi genel itibariyle biorezonans sigara bırakma fiyatını araştırmakta ve bu doğrultuda tedavi almaktadır. Biorezonans sigara bırakma fiyatı genellikle kişilerin alacakları tedavi süreci ve firmalara göre değişkenlik göstermektedir.

Biorezonans İle Zayıflama

Biorezonans’ın yaygınlığını tetikleyen tedavi yöntemlerinin birisi olan yol ise biorezonans ile zayıflama da önemli olmaktadır. Söz konusu yöntem ile yapılan tedavi süreci gıdalarla ilgili olan bağımlılık üzerine yapılan terapi sürecini oluşturmaktadır. Biorezonans ile yapılan terapiler karbonhidrat grubu olan gıdalarla ilgili olarak yapıldığı takdirde kişilerin iştahları azalmakta böylelikle kolay bir şekilde doyum noktasına ulaşmaya başlamaktadır. Böylece de kişilerin yiyecekleri miktar azalmaktadır. Biorezonans ile zayıflama kişilerin iştahlarının azalması ile ilerleyen bir tedavi sürecidir. Biorezonans zayıflama yöntemleri bu konuda destek almak isteyen kişilere hizmet veren bir yöntem olarak kendisini göstermektedir.

Biorezonans İle Zayıflama

Biorezonans terapilerinin ardından iştahın ve yeme ihtiyacının belirgin olarak azaldığı görülmektedir. Asıl tedavi etkinliği ise ikinci seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkmaktadır. Terapiler sonrasında; ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları aramadığınızı fark edeceksiniz. Bu gıdaları yediğinizde de az miktarının yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlamadan durdurabildiğinizi göreceksiniz. Biorezonans ile zayıflama yorumları kişilerden kişilere göre değişen ve kişilere göre kişilerin verdikleri emek doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Alerjisi olan pek çok kişinin hayalini kurduğu noktalardır doğal ve kimyasal olmayan yollarla alerji tedavisi olmak. Kişilerin alerjilerini tedavi etmesi için de için kişilerin alerjinin nedenini tespit etmesi ve bunu ortadan kaldırması gerekmektedir. Biorezonans Alerji tedavisi kişilerin alerjiye neden olan kaynakları çözmesine ve bunların ortadan kalkmasına aracılık eden bir tedavi yöntemi olmaktadır.

Etiketler :

Kategori : Alerji , Bağımlılıklar


Biyofrekans Yöntemiyle Bağımlılık Tedavisi

    Frekans tedavisinin temeli her maddenin kendisine öz frekans bilgisi olduğuna dayanır. Tedavi yapılırken bu temel bilgi esas alınır. Biyofrekans (Biyofeedback) tedavisi birçok hastalıkta kullanılmaktadır.

   Biyofrekans yoluyla bağımlılık (özellikle sigara ve Maraş otu) tedavisi yapmakta mümkün. Biz de kliniğimizde sigara ve Maraş otu bağımlılığı üzerine çalışma yapmaktayız. Tedavi bir cihaz aracılığıyla kişiye elektrotlar bağlanarak uygulanmaktadır. Kişi tek seansta yaklaşık 1.5 saat içerisinde oturduğu yerden ve iğne gibi herhangi bir girişimsel  işlem olmadan bağımlılık tedavisini olmaktadır. Tedavinin başarı oranı kişiye bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama %80 civarındadır.

   Tedavide tek şartımız kişinin sigara bırakmayı gerçekten ve samimi olarak istemesidir. O yüzden başlangıçta kinezyolojik olarak kişinin sigara bırakmaya psikolojik ve fizyolojik olarak hazır olup olmadığını test ediyoruz. Eğer kişi hazırsa tedaviye alıyoruz, hazır değilse temel tedavi dediğimiz hazırlık tedavisini uygulayıp bir hafta sonra testi tekrarlıyoruz ve test sonucu olumlu ise tedaviye almaktayız. Yine olumsuz bir test sonucu olursa kişinin isteğine bağlı olarak temel-hazırlık tedavisini ikinci bir şans olarak tekrarlayabiliyoruz. Yani sonuç olarak hastayı tedaviye almak için ön testi geçme şartı mevcuttur. Aksi durumda hastayı tedaviye almıyoruz. Tedaviye aldığımız hastalara son sigarasını içmesini söyleyip külleriyle birlikte son sigarasını alıp cihaza tanıtıyoruz ve sigaranın frekans bilgilerini kullanarak bağımlılık yapan reseptörleri kapatıyoruz. Tedavide normal şartlar altında tek seans yeterli olmaktadır ama başarı için psikolojik sınır üç haftadır. Kişinin üç hafta içerisinde dayanılmaz boyutta sigara içme isteği olursa tek nefes dahi sigara almadan tekrar bizimle iletişime geçmesini istiyoruz. Böyle bir durumda seansı tekrarlamak suretiyle hastaya destek veriyoruz.

Etiketler :

Kategori : Bağımlılıklar