google3e883183c9053152.html Alerji - Kahramanmaraş Biofrekans

Category Archives: Alerji

Alerji Nedir? Alerji Nasıl Tedavi Edilmektedir?

Alerji günümüzde en yaygın olan kronik hastalıklar arasındadır. Bu hastalığın nedenleri çevre kirliliği ve sigara kullanımı gösterilmektedir. Alerji insan vücudunda bulunan antikorların zararlı bulduğu dış etkenlere karşı reaksiyon oluşturarak savaş açmasıdır. Bu reaksiyon bağışıklık sistemine aşırı yük binmesine neden olarak hastalıkları oluşturmaktadır. Belirtiler kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişilerde; Sık hapşırma, kaşıntı, burun tıkanıklığı, nefes darlığı veya hırıltı, vücutta kaşıntı ve döküntü gibi belirtilerle ortaya çıkmaktadır.

Bu belirtileri gösteren bir hasta için tedavinin başlatılması ve korunmanın sağlanması amacıyla öncelikle alerji testi yapılmalıdır. Bu test kandan veya deri üzerinden yapılabilir. Alerji testinde çıkan sonuçlara göre uygulama yapılmaktadır.

Alerji Biorezonans ile Nasıl Tedavi Ediliyor?

Bu hastalığın uygulama yöntemleri arasında en etkili olanı Biorezonans yöntemidir. Bu tedaviye öncelikle test yapılarak başlanmaktadır. Yapılan bu test ile hastanın hangi maddelere reaksiyon gösterdiği belirlenmektedir. Test sonucunda belirlenen maddelerde öncelikle ana alerjenler hedef alınarak Biorezonans terapi yöntemi uygulanmaktadır.

Biorezonans yönetimde danışandaki sorunlar bütünsel olarak ele alınarak, hastalığa neden olan sorunun temellerine odaklanılır. Bu yöntemde hastalar frekans ile uygulamaya alınmaktadır.

Vücut sistemi elektromanyetik frekanslara sahiptir. Her organımız belirli bir frekans aralığında işlevlerini sürdürmektedir. Organların dışarıdan gelen negatif etkilere karşı oluşturduğu reaksiyon soncunda frekansları bozulmaktadır.  Biorezonans terapisi ile vücutta bulunan patolojik frekans değerleri sıfırlanarak, olması gereken frekans aralığına getirilmesi hedeflenmektedir. Böylece bağışıklık sisteminiz alerjen maddelerle savaşmayı bırakır ve hastalıktan kurtulursunuz. Tedavi sonrasında sizde alerjik reaksiyonların sebep olduğu maddelere maruz kalsanız dahi herhangi bir etkisi olmayacak ve artık sizi hasta etmeyecektir.

Biyofiziksel ve kuantum mekaniği ve kuantum fiziği alanında elde edilen bulgular, teknolojide kesinlikle dikkate değer gelişmelere yol açmıştır. Bu bulgular biorezonans yönteminin temelini oluşturmaktadır. Bioreznans uygulaması ilk olarak 1988 yılında Almanya’da bulunmuştur. Bugün dünya çapında 55 ülkede aktif olarak kullanılmaktadır. Biorezonans yöntemi ile hastalıklar ilaçsız ve ameliyatsız olarak tedavi edilmektedir. Ağrısız bir yöntemdir ve her yaş grubu için uygundur. Bu yöntem Çin’de özellikle çocuklarda egzama ve astım tedavisinde kullanılmaktadır.

Bu yöntem için güvenilir uzmanlardan yardım aldığınız takdirde alerjiye neden olan sebepler belirlenerek tedavi edilecektir.

Kategori : Alerji


Biorezonans İle Alerji Tedavisi Nasıl Olur?

Biorezonans ile Alerji Tedavisi

Günümüz şartlarında yaygınlığını artıran bir tür olarak kendini göstermektedir biorezonans.  Genel olarak bilinen tıp tercihlerine ek olarak ortaya çıkan alternatif tıp seçeneğini oluşturmaktadır. Farklı frekans seviyelerinin birbiri ile bir ahenk sağlaması oluşturularak uygulanan bir tür tedavidir. Enerji tıbbı ifadesi ile anılan biorezonans tedavileri çok farklı alanlarda tedavi amacıyla kullanılmaktadır. Tedavinin uygulandığı kişiler üzerinde herhangi bir yan etkisi bulunmayan bir tedavi olmasının yanında hiçbir kimyasal içerikli ürün kullanılmamaktadır. Biorezonans tedavisi hemen hemen herkese uygulanan bir tedavi olmasının yanında istisnai durumlarda bazı kişilere uygulanamamaktadır. Biorezonans tedavisinin tercih edilmesi başta kişilerin bırakmak istediği alışkanlık veya bağımlılıkları nedeni ile, alerji ve benzeri durumlar ya da çeşitli hastalıklar nedeni ile olmaktadır.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Nasıl Olur?

Biorezonans tedavileri kanser tedavileri başta olmak üzere pek çok hastalığın tedavisinde kullanılmasının yanı sıra sigara tüketen kişilerin sigara bağımlılıklarından kurtulması için ve insanların günlük yaşamlarını çok sayıda alanda etkileyen alerjilerin tedavisinde de kullanılmaktadır. İnsanların hayatlarında yemiş oldukları gıdalardan, günlük yaşamlarına varana dek insanları etkileyen ve çeşitli engeller oluşturan bir durumdur alerjiler. Bu nedenle de insanlar genellikle hem bu alerjilerinden kurtulmak isterken hem de kimyasal ürünlerden uzak durarak bunu sağlamak istemektedirler. Biorezonans alerji tedavileri kişiler üzerinde herhangi bir yan etkisi bulunmayan bir tedavi sürecidir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Nasıl Olur?

Biorezonans ile alerji tedavisi uygulanacağı zaman öncelikli olarak kişilerin bir damla kanı üzerinden alerji testleri yapılmakta ve kişilerin kaç madde üzerinde alerjisinin tespiti yapılmaktadır. Yapılan tespitler doğrultusunda kişilere uygun olarak tedavi belirlenmektedir. Biorezonans tedavisi temel olarak kişilerin vücudundaki patolojik frekanslar aracılığı ile alerjenleri ortadan kaldırmayı hedefleyen bir tedavi yöntemi olarak kendisini göstermektedir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Nasıl Olmaktadır?

Biorezonans bir tür alternatif tıp türü olarak kendisini gösteren bir seçenektir. 1970’li yıllardan itibaren kullanılan ve belirli noktalara sinyallerin gönderilmesini ifade etmektedir. Bu işlem  belirli aralıklarla devam etmektedir. Bu tedaviye başvuran kişilerin tedavisinde de bu işlem uygulanmaktadır. Biorezonans tedavisine alerji tedavisi amacı ile başvuracak olan kişilerin dikkat etmesi gereken noktaların başında alerjilerin psikolojik kaynaklı birer hastalık olmamasından kaynaklanmaktadır. Söz konusu neden ise tedavi sürecinin bu sürece faydalı olup olamayacağının bilimsel olarak kanıtlanamamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle de biorezonans tedavisinin her alerji tedavisinde tam anlamıyla ve kesin olarak temellendirilememesinden kaynaklanmaktadır. Ancak yine de biorezonans tedavileri genellikle ilaç kullanılmayan ve yüksek oranda etki gösteren bir tedavi yöntemi olmaktadır. kişilere uygulanacak olan tedaviler neticesinde ya alerjiler tamamen ortadan kalkmakta ya da ciddi oranda ortadan kalkmaktadır.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Kaç Seans Olmaktadır?

Alerji tedavisinde biorezonans uygulanacağı zaman tek seans yeterli olmamaktadır. Genel itibariyle 3 aylık bir süreci kapsayan ve farklı miktarlardaki seans sayısını içermektedir. Tedavide seans sayısını belirleyen uygulanacak alerji tedavisine ve kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Kişiler üzerinde yapılan alerji testleri sonrasında kaç madde üzerinde alerjisinin bulunduğunun tespiti yapılmasının ardından kişiye özel olarak belirlenen tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Tedavi süreçleri ortalama olarak bir saatlik seanslar üzerinden haftalık olarak uygulanmaktadır. Ancak tedavi sürecinin ne kadar süreceği kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Fiyatları

İnsanlar sağlıklı ve rahat bir yaşam sürebilmek için alerjilerinden kurtulmak istemekte ve tedavi görmektedirler. Günümüzde kimyasal içerikli ya da kimyasal destekli tedavilerden kaçınması nedeni ile alternatif tedavilere yönelmektedir. Ancak kişiler bu tedavilere yönelmek isteyen kişilerin en çok araştırdığı konuların başında biorezonans ile alerji tedavisi fiyatları yer almaktadır. Biorezonans ile alerji tedavisi fiyatları tedavinin alınacağı merkez ve kişinin kaç seans tedavi alacağı gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Almak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Biorezonans tedavisi her geçen gün yaygın bir şekilde görülmeye başlanması nedeni ile biorezonans tedavisi almak isteyen kişiler bu alana yönelmiştir. Bu denli yaygın bir hal alması biorezonans tedavisi yapan merkezlerde ciddi oranda artış görülmüştür. Söz konusu artış nedeni ile de tedavi olmak isteyen kişiler tedavi olacakları biorezonans merkezlerinin alanında uzman ve başarılı birer merkez olduğundan emin olmalıdır. İşletme olarak gerekli belgelerinin bulunmasının yanında tedavileri gerçekleştirecek olan uzmanlarında alanında uzman doktorlar olması gerekmektedir.

Kategori : Alerji , Bağımlılıklar


trikombin-biorezonans-tedavi

Biorezonans Nedir?

Günümüzde gün geçtikçe popülerlik kazanan bir terim olmaya başlamıştır standart tıbba ek olarak üretilen tıp seçenekleri. Tam da bu noktada varlığını ve yaygınlığını ortaya koymaya başlamıştır biorezonans. Her geçen gün bu denli yaygınlaşmasına karşın pek çok kişi söz konusu tedavi yönteminin ne olduğunu bilmemekte ve sürekli olarak biorezonans nedir?, sorusu ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu nedenle de çeşitli nedenlerle biorezonans tedavisi almak isteyenler biorezonansın ne olduğu noktasında çok sayıda araştırma yapılmaktadır.

İki adet frekansın uyumlu hale getirilerek uygulanmasıdır. Diğer bir deyişle klasik tıbba alternatif olarak üretilen bir tür tedavi yöntemini ifade etmektedir. Enerji tıbbı olarak da isimlendirilebilecek olan alternatif bir yöntem olan biorezonans cihazdan yayılacak olan elektromanyetik  frekanslarla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan bir tedavi türüdür. Biorezonans tedavisi vücuttaki sağlıklı frekansların vücuda geri verilmesi ile bağışıklık sistemini iyileştiren ve kişilerin sağlıklı bir hal almasına yardımcı olmaktadır. Biorezonans tedavisi çok sayıda kişinin sağlığına kavuşmasına olanak verse de kalp pili olan hastalarda, organ nakli olan kişilerde ve hamilelerin  ilk üç ayında uygulanmaması gereken bir tedavi yöntemidir. Biorezonans tedavisi görmek isteyen kişiler genel itibari ile bu tedavi sürecini araştırmakta, kişilerin görüşleri ve deneyimlerini araştırmaktadır. Günümüzde bırakılmak istenilen alışkanlıklar ya da hastalıklardan kurtulmak için tercih edilen yollardan birisi olan biorezonans yaygınlaşan bir tedavi yöntemi olmaktadır. Bu tedavinin yaygınlaşması beraberinde biorezonans cihazlarının da büyük bir talep görmesine neden olmuştur.

biofrekans-sigara-birakma alerji tedavisi

Biorezonans İle Sigara Bırakma

Biorezonansın bu denli popüler ve yaygın olmasına aracılık eden tedavi yöntemlerinin başında yer almaktadır. Sigara bırakmak isteyen kişilerin biorezonans süreçleri vücudun nikotin ile tanışmış olma durumunu ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Tedavi sürecinde kişilerin sigaraya olan talepleri yavaş yavaş azalmaktadır. Tedavi uygulamalarının ardından vücudun nikotin ve nikotinin yaratmış olduğu etkilerim unutulması sağlanmaktadır. Böylelikle tedavi olan kişinin vücudunda görülen ve zamanla nikotine karşı geliştirilen tolerans durumu ortadan kaldırılmaktadır.

 Terapi sonrasında vücut nikotini ve yarattığı etkileri unutmuş olur.  Bu terapiler ile vücudun nikotine karşı yıllar içinde geliştirdiği tolerans hali ortadan kalkmakta, vücut sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır. Biorezonans sigara bırakma noktasında günümüzde en yaygın ve popüler olan seçeneklerden birisi halini almıştır. Biorezonans ile sigara bırakma terapileri genel olarak 3 seans olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Genel olarak ise ilk seans itibari ile etkiler görülmeye başlanmaktadır. Son seanslar ise destek seansı olarak anılmakta ve genellikle kişilerin sigara içmeye devam etmesi gibi durumlarda kullanılmaktadır. Biorezonans sigara bırakma tedavisini tercih etmek isteyen pek çok kişi genel itibariyle biorezonans sigara bırakma fiyatını araştırmakta ve bu doğrultuda tedavi almaktadır. Biorezonans sigara bırakma fiyatı genellikle kişilerin alacakları tedavi süreci ve firmalara göre değişkenlik göstermektedir.

Biorezonans İle Zayıflama

Biorezonans’ın yaygınlığını tetikleyen tedavi yöntemlerinin birisi olan yol ise biorezonans ile zayıflama da önemli olmaktadır. Söz konusu yöntem ile yapılan tedavi süreci gıdalarla ilgili olan bağımlılık üzerine yapılan terapi sürecini oluşturmaktadır. Biorezonans ile yapılan terapiler karbonhidrat grubu olan gıdalarla ilgili olarak yapıldığı takdirde kişilerin iştahları azalmakta böylelikle kolay bir şekilde doyum noktasına ulaşmaya başlamaktadır. Böylece de kişilerin yiyecekleri miktar azalmaktadır. Biorezonans ile zayıflama kişilerin iştahlarının azalması ile ilerleyen bir tedavi sürecidir. Biorezonans zayıflama yöntemleri bu konuda destek almak isteyen kişilere hizmet veren bir yöntem olarak kendisini göstermektedir.

Biorezonans İle Zayıflama

Biorezonans terapilerinin ardından iştahın ve yeme ihtiyacının belirgin olarak azaldığı görülmektedir. Asıl tedavi etkinliği ise ikinci seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkmaktadır. Terapiler sonrasında; ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları aramadığınızı fark edeceksiniz. Bu gıdaları yediğinizde de az miktarının yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlamadan durdurabildiğinizi göreceksiniz. Biorezonans ile zayıflama yorumları kişilerden kişilere göre değişen ve kişilere göre kişilerin verdikleri emek doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

Biorezonans İle Alerji Tedavisi Alerjisi olan pek çok kişinin hayalini kurduğu noktalardır doğal ve kimyasal olmayan yollarla alerji tedavisi olmak. Kişilerin alerjilerini tedavi etmesi için de için kişilerin alerjinin nedenini tespit etmesi ve bunu ortadan kaldırması gerekmektedir. Biorezonans Alerji tedavisi kişilerin alerjiye neden olan kaynakları çözmesine ve bunların ortadan kalkmasına aracılık eden bir tedavi yöntemi olmaktadır.

Etiketler :

Kategori : Alerji , Bağımlılıklar


Biyofrekans İle Bağırsak Desteği Ve Sindirim

    İnsanın bağırsak sistemi genel sağlığı açısından çok önemlidir. Çünkü vücut için birçok sistemde hayati derecede önemli olan gıdaların sindirimi ve emilimi bu sistemde olmaktadır. Eğer bu sistem besinleri yeteri kadar sindiremez ve emilimini gerçekleştiremezse birçok sistem eksikliklere bağlı olarak tam verimle çalışamayacak ve aksaklıklara yani hastalıklara sebep olacaktır.Ayrıca bağışıklık sistemine yabancı proteinlerin ilk tanıtım daha bebeklik döneminde yine bağırsaklar aracılığıyla olmaktadır. Bu tanıtım aşamasında herhangi bir problem yaşandığında bağışıklık sistemi hücreleri o maddeye karşı aşırı reaksiyon göstermekte ve alerji ve intolerans  gibi bağışıklık sistemi hastalıkları ortaya çıkmaktadır. Bağırsak sisteminin en önemli görevlerinden bir tanesi de vücuttan toksinlerin atılması yani detoks işlemidir. Eğer bağırsak sistemi doğru çalışmazsa vücuda alınmaması gereken ve atılması gereken maddeler atılamayıp vücuda alınabilir ve bu toksinler nörolojik sistemde dahil olmak üzere birçok sisteme giderek hastalıklara zemin hazırlayabilir.

     Bağırsak sistemi dediğimizde aklımıza hemen bağırsak florası gelmelidir. Çünkü tüm vücut florasının çoğunluğunu bağırsaklarımızdaki bu flora yani faydalı mikroplar oluşturmaktadır. Son yıllarda yapılan araştırmalarda bağırsak florasının  bozuk olmasının birçok hastalık için altta yatan sebep olduğu ortaya çıkmıştır. Hatta florayla ilgili olarak mikrobiyata isimli  yeni bir organ olduğu görüşü de  kabul edilmektedir. Depresyondan alerjiye kadar birçok hastalıkta bağırsak florası önemli rol üstlenmektedir. Bağırsak florasında bulunan  bakterilerin sayıları kötü yeme alışkanlıkları(basit gıdaların aşırı tüketimi gibi), bilinçsiz antibiyotik kullanımı ve bilinçsiz mide koruyucu ilaç kullanımı gibi sebeplerden dolayı azalmakta veya zararlı mikroorganizmalarla yer değişmektedir.

   Biyofrekans/biyofeedback yöntemiyle floradaki faydalı mikroorganizmaları destekleme ve zararlı mikroorganizmaları ise vucuttan temizleme imkanı vardır. Ayrıca bağırsak sistemindeki inflamasyonlar(yangılar) kontrol altına alınmakta ve enerji manasında bağırsaklar desteklenebilmektedir. Böylece kişide bulunan besin intoleransları, alerjileri tadavi edilmekte ve faydalı bakteriler desteklenip zararlı olanlar temizlenerek flora düzeltilebilmektedir. Bu işlem bir cihaz aracılığıyla kişiye herhangi girişimsel bir işlem yapılmadan uygulanmaktadır. Bağırsak florasının bozulmasında çoğunlukla ortamda bulunan ve aşırı üreyen candida albicans isimli bir mantar çeşidi etken olmaktadır. Bağırsak sisteminin düzelmesi için işte bu mantarın vücuttan temizlenmesi elzemdir. Candida mantarının temizlenmesi için perhizle birilikte biyofrekans/biyofeedback cihazını kullanmaktayız ve eğer hasta uyumlu olursa 2 hafta gibi kısa bir sürede candida mantarından kurtulmak da mümkün olmaktadır.

Kategori : Alerji


Biyofeedback ile alerjilerden kurtulma

Bu yöntem Almanya’da yaklaşık olarak 40 yıldır uygulanmakta Türkiye’de ise yaklaşık 15-20 yıldır uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığı sistemi biyofeedback olarak tanımaktadır.

       Yöntemin temelinde her maddenin bir frekansı yani titreşim bilgisi olması esası vardır ve işlemler frekanslar üzerinden yapılmaktadır. Yani çevremizdeki bütün maddelerin bir frekans değeri vardır örneğin bir kavak ağacı poleni ile çam ağacı poleninin kendilerine ait birbirinden farklı frekans değerleri mevcuttur.

      Tedavi bir cihaz aracılığıyla yapılmakta ve hastalara elektrotlar bağlanarak frekans gönderilmektedir. Hastaya herhangi bir ağrılı girişimsel işlem yapılmamakta(iğne, ilaç gibi) olup hasta oturduğu yerden tadavisini olmaktadır. Tedavi olacak kişi haftalık olarak seanslara alınmakta ve bu seanslar  yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir.

Yöntem birçok durumda kullanılmakta(alerji, sigara bıraktırma, egzema, ürtiker, astım, bağırsak tembelliği, migren, kanser gibi) olup ana kullanımı yeri ve çıkış noktası alerji üzerinedir. Alerji üzerine başarısı kişinin yaşı ve tadaviye uyumuna bağlı olarak %80’lere ulaşmaktadır.

     Tedaviden önce hastaya ayrıntılı bir muayene yapılmakta ve parmak ucundan kan örneği alınmaktadır. Bu işlem yaklaşık 1-1,5 saat sürebilmektedir. Alınan kan örneği üzerinden frekans bazında ayrıntılı bir alerji testi yaplmakta  ve tedavi bu test sonucuna göre planlanmaktadır. Testte 6800 madde üzerinden tarama yapılmakta ve bu taranan maddelerin içerisinde yiyecek, içecek, giyecek maddeler, polenler, tozlar, kimyasallar, ağır metaller, bakteriler, virüsler, mantarlar, parazitler  bulunmaktadır.

    Tedavi süresince kişide tesit edilen maddelere  göre katı perhiz/diyetlerimiz olmakta olup bu perhiz/diyetlerde yeme, içme ve dokunmakta dahil olmak üzere her türlü temas yasaklanmaktadır. Perhiz/diyetler eğer kişide tespit edilirse majör dediğimiz 5  maddeye karşı olmaktadır. Bu 5 madde şunlardır: 1) Buğday, 2) İnek sütü, 3) Yumurta, 4) Maya, 5) Şeker.

    Tedavi süresi kişinin çıkacak olan test sonucu ve pehizlere uyumuna göre değişmekle birlikte 3-4 ay sürebilmektedir.

Etiketler :

Kategori : Alerji


Biofrekans ile Alerji Tedavileri

Biofrekans ile alerji tedavileri yapılmaktadır modern tıpta başarı oranı çok düşük olan alerjilerde biorezonans ve biofrekans olarak bilinen yöntem ile alerjilerinizden tamamen kurtulabilirsiniz .

Biofrekans ile alerji tedavileri yapılmaktadır modern tıpta başarı oranı çok düşük olan alerjilerde biorezonans ve biofrekans olarak bilinen yöntem ile alerjilerinizden tamamen kurtulabilirsiniz .

Biofrekans ile Alerji Tedavileri

Peki bu yöntem nedir nasıl ile yarar : biofrekans tedavisi vücudu bi enerji merkezi olarak görür yediğimiz içtiğimiz her gıda ve maruz kaldığımız her allerjen aslında vücudumuzda bir enerji değeri ve frekans değerleri vardır  örneğin bir çam ağacı polenine maruz kaldığınızda vücudumuzda polenin karşılık  frekansları normal değerlerde olması gerekir normal olduğunda her hangi bir hapşurma kaşınma ve farklı tepkiler olmaz ama vücudumuzda frekanslarda bir bozulma varsa saydığımız tüm reaksiyonlar sırasıyla yaşamaya başlarız , işte bu biorezonans cihazları bu bozulan frekansları temizler ve olması gereken frekansları tekrar yükler dolayısıyla problem ortadan kalkar .

Biorezonans cihazları dünyada yaklaşık 40 yıldır kullanılan yan tesiri olmayan bir çok hastalıkta başarı ile kullanılan bebeklerde bile güzel sonuçlar veren geleceğin tıbbı olarak görebilirsiniz .

Kategori : Alerji


Biyofeedback Yöntemiyle Bağışıklık Güçlendirme

    Biyofrekans / biyofeddback tedavisinin temeli her maddenin kendisine öz frekans bilgisi yani titreşim kodu olduğu esasına dayanır. Tedavi yapılırken işte  bu temel bilgi esas alınır. Biyofrekans tedavisi birçok hastalıkta ve hastalık öncesi koruyucu olarak kullanılmaktadır. Tedavi bir cihaz aracılığıyla kişiye herhangi girişimsel bir işlem uygulanmadan elktrot bağlanarak uygulanmaktadır. Öncelikli olarak kişinin parmak ucundan bir kan nümunesi alınarak kişideki besin intoleransları, alerjileri ve toksin yükleri tespit edilmekte ve bu tespit neticesinde bir yol haritası belirlenmektedir.

     Günümüzde birçok insan çok çeşitli faktörler nedeniyle yoğun toksin yüküne maruz kalmaktadır. Toksin yükü kişide belli bir tolerans seviyesinin üzerine çıktığında özellikle bağışıklık sistemi olmak üzere birçok sistemde kilitlenmelere sebep olmakta ve kronik hastalıklara zemin hazırlamaktadır.

    İnsan vücudu bir bardak gibi düşünüldüğünde bu bardağı kişinin besin intoleransları, alerjileri ve kimyasallar, ağır metaller, bakteri, virüs, mantar, parazit gibi yükleri doldurmaktadır. Bu bardak dolduktan sonraki her bir damla bardağın taşmasına sebep olmaktadır ve kişinin hangi sistemi zayıfsa o sistemde hastalık olarak ortaya çıkmaktadır.

   Biyofrekans/biyofeedback yöntemiyle bu bardağı boşaltmak mümkün. Kişinin bardağını dolduran intolerans , alerji gibi durumlar uyumlanmakta ve diğer bütün yüklerin detoksu yapılabilmektedir. Sonuç olarak yüklerinden arınmış kişinin bağışıklık sistemi güçlenmekte ve hastalıklarla mücadele kapasitesi artmış olmaktadır.

Kategori : Alerji