x

Günümüz dünyasında sıkça karşılaşılan sorunlardan birisi de alerji rahatsızlıklarıdır. Tıp dünyasında tam olarak çözüme kavuşturulamayan konulardan biri olan alerji, dünya konjonktüründe önemli bir yere sahiptir. Almanya başta olmak üzere bir çok batı ülkesinde artık alerji rahatlıkla tedavi edilebilmektedir. Özellikle doğal yollarla tedavi edilebilmesi oldukça memnuniyetle karşılanmaktadır. Alerji tedavisi için en etkili yöntem biorezonans yöntemidir.

Biozeronans yöntemi ile vücut adeta kendine gelmektedir. İlk etapta ağrısız bir yöntemle parmağınızdan kan örneği alınmaktadır. Bu kan örnekleri yaklaşık 6 bin başlık altında taramadan geçirilmektedir. Tarama sonuçlarına göre neye alerjiniz olduğu tespit edilmektedir.

İkinci aşamada alerjiniz olan maddelerin cihaza tanıtılmasına geçiliyor. Cihaz alerjiniz olan maddenin tersi frekanslarını üreterek alerjiyi ortadan kaldırmaya çalışıyor.

Üçüncü aşamada tedavi başlıyor. Artık cihaz sizi tedavi etmeye hazır. Basit bir yöntemle cihaz vücudunuza alerjiye sebep olan maddenin tersi frekanslarını göndermeye başlıyor. Bu biraz zaman alabilmektedir. Aynı zamanda aynı frekans bir suya da yükleniyor. Cihaz sonrası evinizde bu suyu içerek aynı frekansları vücuda yüklemeye devam ediyorsunuz. Böylece tedavi daha hızlı sonuç verebilmektedir.

Tedavi süreci 3 ila 6 ay arasında duruma göre değişiklik gösterebilmektedir. Tedavi süresince bazı perhizler de bulunmaktadır. Örneğin buğday alerjiniz varsa, 3 ay boyunca buğday ürünleri tüketmeniz yasaklanır. Amaç alerjiyi tam tedavi edebilmektedir. Tabi ki tedavi sonrası yasaklar ortadan kalkar.

Kahramanmaraş ve çevre illere hizmet veren DR. Cuma Sabun Muayenehanesi Biorezonans ile alerji tedavisi uygulayan bir merkezdir. Alerji tedavisi olmak isterseniz veya alerji tedavisi hakkında bilgi almak için buradan iletişime geçebilirsiniz.