x

Alerji günümüzde en yaygın olan kronik hastalıklar arasındadır. Bu hastalığın nedenleri çevre kirliliği ve sigara kullanımı gösterilmektedir. Alerji insan vücudunda bulunan antikorların zararlı bulduğu dış etkenlere karşı reaksiyon oluşturarak savaş açmasıdır. Bu reaksiyon bağışıklık sistemine aşırı yük binmesine neden olarak hastalıkları oluşturmaktadır. Belirtiler kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişilerde; Sık hapşırma, kaşıntı, burun tıkanıklığı, nefes darlığı veya hırıltı, vücutta kaşıntı ve döküntü gibi belirtilerle ortaya çıkmaktadır.

Bu belirtileri gösteren bir hasta için tedavinin başlatılması ve korunmanın sağlanması amacıyla öncelikle alerji testi yapılmalıdır. Bu test kandan veya deri üzerinden yapılabilir. Alerji testinde çıkan sonuçlara göre uygulama yapılmaktadır.

Alerji Biorezonans ile Nasıl Tedavi Ediliyor?

Bu hastalığın uygulama yöntemleri arasında en etkili olanı Biorezonans yöntemidir. Bu tedaviye öncelikle test yapılarak başlanmaktadır. Yapılan bu test ile hastanın hangi maddelere reaksiyon gösterdiği belirlenmektedir. Test sonucunda belirlenen maddelerde öncelikle ana alerjenler hedef alınarak Biorezonans terapi yöntemi uygulanmaktadır.

Biorezonans yönetimde danışandaki sorunlar bütünsel olarak ele alınarak, hastalığa neden olan sorunun temellerine odaklanılır. Bu yöntemde hastalar frekans ile uygulamaya alınmaktadır.

Vücut sistemi elektromanyetik frekanslara sahiptir. Her organımız belirli bir frekans aralığında işlevlerini sürdürmektedir. Organların dışarıdan gelen negatif etkilere karşı oluşturduğu reaksiyon soncunda frekansları bozulmaktadır.  Biorezonans terapisi ile vücutta bulunan patolojik frekans değerleri sıfırlanarak, olması gereken frekans aralığına getirilmesi hedeflenmektedir. Böylece bağışıklık sisteminiz alerjen maddelerle savaşmayı bırakır ve hastalıktan kurtulursunuz. Tedavi sonrasında sizde alerjik reaksiyonların sebep olduğu maddelere maruz kalsanız dahi herhangi bir etkisi olmayacak ve artık sizi hasta etmeyecektir.

Biyofiziksel ve kuantum mekaniği ve kuantum fiziği alanında elde edilen bulgular, teknolojide kesinlikle dikkate değer gelişmelere yol açmıştır. Bu bulgular biorezonans yönteminin temelini oluşturmaktadır. Bioreznans uygulaması ilk olarak 1988 yılında Almanya’da bulunmuştur. Bugün dünya çapında 55 ülkede aktif olarak kullanılmaktadır. Biorezonans yöntemi ile hastalıklar ilaçsız ve ameliyatsız olarak tedavi edilmektedir. Ağrısız bir yöntemdir ve her yaş grubu için uygundur. Bu yöntem Çin’de özellikle çocuklarda egzama ve astım tedavisinde kullanılmaktadır.

Bu yöntem için güvenilir uzmanlardan yardım aldığınız takdirde alerjiye neden olan sebepler belirlenerek tedavi edilecektir.